Baltic Sport Travel

„Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody

Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e)

 

Spółka  nasza działa  na rynku  wypoczynkowym od roku 2010. Specjalizujemy się w zarządzaniu   hotelami , ośrodkami wypoczynkowym i obiektami rekreacyjnymi  , których bazy turystyczne zlokalizowane są  w najpiękniejszych miejscach  Polski ,w górach i nad morzem. Jesteśmy firmą posiadającą sieć Ośrodków Szkoleniowo –Kolonijno- Wypoczynkowych w całej Polsce, obejmującą ok.1100  miejsc noclegowych w obiektach  całorocznych oraz w ośrodkach sezonowych  działających od kwietnia do października.

 

Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy   wypoczynek dla dzieci i całych rodzin. Naszym najmłodszym Gościom proponujemy opiekę animatora. Specjalizujemy się w przyjmowaniu szkoleń, konferencji , obozów sportowych i zgrupowań, . Doświadczenie i zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci pozwala nam stwierdzić ,że kolonie, obozy i wyjazdy dla szkół w ramach Zielonej Szkoły stały się Naszym produktem sztandarowym .Zawsze dobierzemy  specjalną ofertę dla każdej szkoły i według Państwa wytycznych a cena nadal pozostanie  bardzo atrakcyjna.

 

Dzięki terenom  wokół naszych  obiektów  jesteśmy  w stanie zorganizować   zajęcia także w plenerze. W naszych ośrodkach można korzystać z sauny, siłowni , boisk  a  we Władysławowie- Chłapowie do dyspozycji gości jest  także basen.  

 

Naszą wizytówką są posiłki serwowane przez naszych kucharzy . Gotujemy  smacznie jak w domu i tradycyjnie ,z elementami kuchni regionalnych .

 

Zapraszamy i czekamy na Państwa.

 

Najnowsze Zdjęcia:

glowna_stronaglowna_stronaglowna_stronaglowna_stronaglowna_stronaglowna_strona